Wiemy już kto wygra wybory prezydenckie w USA!
 Oceń wpis
   

Obama i Clinton są bez szans. Jeśli Internet i serwisy społecznościowy są naprawdę warte tyle ile płacą za nie wielkie firmy, to Prezydentem USA musi być Ron Paul.

Compete Inc. prowadzi badanie FaceTime™, pozwalające na określenie ile uwagi amerykańskich wyborców przykuwają w Internecie poszczególni kandydaci. Wyniki są nieubłagane – tylko Ron Paul może wygrać te wybory.


Kim jest Ron Paul?


To taki wariat, Bartek pisze, że trochę jak nasz Korwin-Mikke. To nie do końca prawda.

Ron Paul rzeczywiście był bardzo długo nieznanym politykiem Partii Libertariańskiej, jednak zaczął działać w GOP i w ten sposób stał się republikańskim senatorem z Teksasu i uzyskał dostęp do mediów. Mimo to przez długi czas Ron Paul był ignorowany przez mainstream, a w sondażach jego nazwisko było znane mniej niż 1% pytanych Amerykanów.

Jednak Ron Paul nie jest szaleńcem. On po prostu zna i stosuje Konstytucję USA. „We, the People…”.


W związku z tym ma spore zastrzeżenia do polityki fiskalnej i monetarnej, roli niekonstytucyjnych instytucji takich jak FED czy IRS w życiu Amerykanów. A przede wszystkim żąda natychmiastowego wycofania wojsk USA z misji zagranicznych. Żąda też oddania władzy obywatelom. To prawdziwa REVOLUCJA. Obywatele, nawet Ci zupełnie nie zainteresowani polityką zdecydowali się pomóc Ronowi odzyskać Amerykę.

Wtedy Ron Paul pojawił się w Internecie. Obywatele usłyszeli jego słowa. I REVOLUCJI nie dało się już zatrzymać. W debatach prezydenckich Ron Paul miażdżył swoich kontrkandydatów. Na koncie mimo braku wsparcia wielkich firm pojawiały się coraz większe pieniądze, zbierane spontanicznie przez amerykańskich internautów. W tej chwili Ron Paul ma już ponad 18 mln USD na swoją kampanię. W sondażach od zerowej świadomości doszedł już do 7% poparcia.

Tajną bronią Rona Paula jest serwis meetup.com pozwalający na organizowanie spotkań. Według Compete Inc. jest tam zapisanych aż 87 000 zwolenników tego kandydata, którzy przy pomocy Meetup zorganizowali aż 21 000 spotkań i wystąpień w realnym świecie.


Faktycznie zwolennicy Rona Paula są na wszystkich spotkaniach przedwyborczych, wszystkich kandydatów – zadają niewygodne pytania lub po prostu zaznaczają swoją obecność. Następnie dokumentują wpadki kontrkandydatów lub swoją obecność na YouTube – gdzie jest już 68 000 filmów poświęconych kampanii Rona Paula.

Internetowe sukcesy Rona Paula zostały dostrzeżone przez innych polityków, którzy desperacko próbują nadrobić straty. Inny kandydat republikanów Mike Huckabee wykorzystuje w tym celu najwyższy autorytet - Chucka Norrisa.

John Edwards próbuje zaś na youtube odebrać głosy Hillary Clinton.

Jednak ja wierzę, że wygra prawdziwa, nie udawana REVOLUCJA z Internetu.

Komentarze (9)
Kto i za ile kupi Bebo? Top 5: władcy polskiego internetu.
Ankieta
Co stanie się z telewizorami?
Zostaną wyparte przez komputery PC
Przejmą funkcje komputerów PC
Razem z PC znikną z rynku
Będą się rozwijać niezależnie od komputerów
Nie mam zdania na ten temat
Mam inne zdanie (komentarz pod wpisem)
O mnie
Piotr Wrzosiński
Piotr Wrzosiński
Najnowsze wpisy
2011-10-03 10:41 W zeszłym tygodniu pod nowym adresem
2011-09-25 18:20 Minął kolejny tydzień
2011-09-19 11:07 Podsumowanie tygodnia
2011-09-12 13:37 Przedruk i przeprowadzka
2011-09-02 17:36 Wybierz swój e-book!
Najnowsze komentarze
2015-02-24 18:33
KamilDawid:
Minął kolejny tydzień
Mam nadzieje, że to nie będzie koniec bloga. Zapraszam
2014-10-08 04:36
Thank you:
Nie ukradliśmy tego HTC z Windows Mobile. Serio.
Thank you http://gamesfree4flash.blogspot.com/[...]
2014-10-08 04:34
Thank you:
Nie ukradliśmy tego HTC z Windows Mobile. Serio.
Thank you http://downloadgamesair.blogspot.com/[...]